Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravafirma.cz / Dárkové sety / Kosmetika - péče o pleť / Levadule - dárkové balení bio kosmetiky Saloos
foto
Levadule - dárkové balení bio kosmetiky Saloos
Kategorie :
Kosmetika - péče o pleť
Výrobce :
M+H, Míča a Harašta, Saloos, ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 279 Kč
Položku č. 003257
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Dárkové sety, Kosmetika, Krása, Pokožka, Pro Ženy

Parametry:
Dárkové kazety/sety, Oleje, Tonika

Dárkové balení bio kosmetiky Saloos.

Hydrofilní odličovací olej důkladně a jemně vyčistí nalíčenou i nenalíčenou pleť a zbavuje ji všech nečistot. Květinová pleťová voda levandule zvyšuje vlhkost pleti, jemně ji dočistí, tonizuje, zanechá ji hydratovanou a připravenou k další péči. Bio regenerační obličejový olej s úsporným kapátkem pokožku hydratuje, pěstí a zpomaluje proces stárnutí.

Dárková kazeta Levandule obsahuje:

Levandule hydrofilní odličovací olej - olej jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky. Dokáže odstranit make-up i voděodolná líčidla. Jeho použití je vhodné pro všechny typy pleti, neboť pokožku nevysušuje a má protizánětlivé a zklidňující účinky.

Levandule květinová pleťová voda - získává se destilací z levandulových květů. Voda na sebe při destilaci váže rostlinné vosky a rostlinné biostimulátory. Je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a zralou. Celkově zvyšuje vlhkost pleti a zanechává ji dokonale uvolněnou a připravenou k další péči.

Bio levandule regenerační obličejový olej - luxusní, extra výživný přírodní bio olej obohacený o vzácný šípkový olej prospívá každému typu pleti, působí antisepticky a protizánětlivě, je vhodný při akné. Zpomaluje proces stárnutí, pleti navrací zářivost a svěžest. Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 003257 Levadule - dárkové balení bio kosmetiky Saloos

 
Přeposlat tuto položku č. 003257 Levadule - dárkové balení bio kosmetiky Saloos na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama